Na zlepšenie našich služieb používame cookies . Ďalším prezeraním tohoto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.
Pánske čierne tričko s dlhým rukávom radu Still Zobraziť väčšie

Pánske čierne tričko s dlhým rukávom radu Still

Antibakteriálne pánske čierne tričko s dlhým rukávom určené na bežné nosenie. Vďaka nanotechnológií vás ochráni pred vznikom baktérií, nepríjemného zápachu a škvŕn od potu. Vysokokvalitné spracovanie a bezúdržbový materiál.

Viac detailov

Dostupnosť: Skladom u dodávateľa

31,12 €

Pánske čierne funkčné tričko radu Nanobodix Still

Začína doba funkčného obliekania aj v bežnom živote a v práci. Atraktívny dizajn, prepracované detaily a príjemný a ľahký materiál - to sú základné atribúty tohto dlhorukávového trička. Toto tričko je určené na každodenné nosenie. Materiál, z ktorého je tričko ušité, vás príjemne prekvapí svojimi vysokými úžitkovými vlastnosťami a takmer bezprácnou údržbou.

 

Vďaka tomu, že tričko je tvorené z jemných polypropylénových vlákien s permanentnou antibakteriálnou schopnosťou, je jeho nosenie pre všedný pracovný deň radosťou. Je koncipované ako odev s prepracovaným výzorom a decentnou výšivkou.

 

Tričko odvádza pot a tým prispieva ku komfortnému pocitu aj v teplých mesiacoch. Udržuje vaše telo v suchu a prostredie bez pachov. V lete sa netvoria viditeľné mapy od potu a je teda predurčená všade tam, kde chcete vyzerať stále sviežo. Jej ľahká údržba, úprava, vďaka ktorej košeľu netreba žehliť a stálofarebnosť vás nadchne.

Pánske tričko je vhodné pre:

bežné nosenie, prácu v hygienickom prostredí, cestovanie, šport vykonávaný v halách a halové športy a hry, golf, voľný čas a relax.

 

Tento výrobok odporúčame obliekať ako prvú alebo druhú vrstvu v miernych teplotách nad nulou alebo aj v chladnom počasí pri zvýšenej fyzickej aktivite.

Materiál v tričku využíva nanotechnológiu

Použité jemné polypropylénové vlákno je nenasiakavé, tým odvádza Váš pot na povrch úpletu, nechladí na pokožke a zabezpečuje vášmu telu tepelný komfort.

 

Nanočastice striebra, ktoré sú obsiahnuté v polyméry vlákna aktívne obmedzujú množenie baktérií a tým poskytuje trvalú a dlhodobú ochranu proti zápachu. Účinné látky, teda ióny striebra sú bezpečné, nedráždia vašu pokožku a nespôsobujú alergie.

 

Naše výrobky nemusíte po každom použití prať a tým aktívne prispievate k ochrane životného prostredia, šetríte svoj čas a peniaze.

Použitý materiál radu Still

Vyrobené z materiálu NanoAgent Still - 100% polypropylén s nanoAg (nanočastice striebra) a teda s permanentnou nezprateľnou ochranou proti baktériám a následnému zápachu.

Vlastnosti tričiek Still

 • aktívne ničí aj odolné baktérie
 • zabraňuje tvorbe zápachu
 • netlačiace ploché švy
 • príjemný a ľahký materiál
 • odvádza pot a nechladí
 • rýchloschnúce a odolné ušpineniu
 • odolné mechanickému opotrebovaniu
 • 9x pevnejší materiál než bavlna
 • vysoká životnosť a úžitková hodnota
 • nie je nutné prať po každom použití

 

Pre zabezpečenie optimálnej funkcie odporúčame zachovávajte v chladnom počasí vždy systém jednotlivých vrstiev:

 

1.vrstva - antibakteriálne funkčné prádlo odvod potu od pokožky, regulácia teploty, eliminácia rozmnožovania baktérií a následného zápachu

 

2.vrstva - termoizolačný nenasiakavý odev transportuje vodnú paru ďalej od tela, chráni pred chladom

 

3.vrstva - nepremokavý paropriepustný odev prepustí vodnú paru z termoizolačnej vrstvy, chráni pred vetrom a vonkajšou vlhkosťou alebo dažďom

 

Starostlivosť o termo tričká a spôsob údržby

 

Tabuľka veľkostí

Hodnotenie 
12.12.2019

  Napíšte svoj názor !

  Napíšte hodnotenie

  Pánske čierne tričko s dlhým rukávom radu Still

  Pánske čierne tričko s dlhým rukávom radu Still

  Antibakteriálne pánske čierne tričko s dlhým rukávom určené na bežné nosenie. Vďaka nanotechnológií vás ochráni pred vznikom baktérií, nepríjemného zápachu a škvŕn od potu. Vysokokvalitné spracovanie a bezúdržbový materiál.

  Napíšte hodnotenie

  Produkty v rovnakej kategórii: 23