Na zlepšenie našich služieb používame cookies . Ďalším prezeraním tohoto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Pánske antibakteriálne tielko radu Comfort

Anatomicky tvarované pánske tielko v bielej alebo čiernej farbe. Dokonale priľne na telo a udrží ho v tepelnom komforte. Aplikácia nanotechnológie v textilnom priemysle zabezpečí, že je antibakteriálne a zabraňuje tvorbe zápachu.

Viac detailov

Dostupnosť: Skladom u dodávateľa

19,92 €

Tenké antibateriálne tielko Nanobodix Comfort

Zvlášť tenké a ľahké funkčné tielko pre mužov. Materiál je tenší ako séria An-Atomic a preto sa hodí viac do teplejšieho počasia. Vďaka svojej flexibilite sa tričko primkne tesne k pokožke a vytvorí "druhú kožu".

 

Funkčné tielko pre vás všetkých, ktorí ste si obľúbili šport a pohyb v lete, v teplejšom počasí a v halách, alebo pri cestovaní, keď sa miernejšie teploty striedajú. Vhodné taktiež pre všetky intenzívne pohybové aktivity v chladnom počasí, keď sa vaše telo samo dostatočne zahrieva.

Nanočastice striebra v materiáli tielka

Jemný úplet z hebkého polypropylénu obsahuje nanočastice striebra. Účinné látky, teda ióny striebra, sú obsiahnuté v celom objeme vlákna, sú bezpečné, nedráždia vašu pokožku a nespôsobujú alergie. Striebro taktiež aktívne obmedzuje množenie baktérií a ničí aj odolné baktérie, čím poskytuje trvalú dlhodobú ochranu proti zápachu.

Výhody polypropylénu ako materiálu termo tielka

Použité jemné polypropylénové vlákno je nenasiakavé, tým odvádza váš pot na povrch úpletu, nechladí na pokožke a zabezpečuje tepelný komfort vášmu telu. Úplet odvedie pot a udrží vaše telo v optimálnom tepelnom komforte pri športe, práci, vo voľnom čase a cestovaní. Zaistí vám pocit čistoty po dlhú dobu.

 

Materiál je 9x pevnejší ako bavlna, čo mu zabezpečuje odolnosť proti mechanickému opotrebeniu. Použitie plochých švov a celkové veľmi kvalitné spracovanie bielizni zaručuje vysokú životnosť a úžitkovú hodnotu. Naše výrobky nemusíte prať po každom použití, čím aktívne prispievate k ochrane životného prostredia, šetríte svoj čas a peniaze.

 

Vyrobené z materiálu NanoAgent Comfort (100% polypropylénu s nanoAg - s nanočasticami striebra) a teda s permanentnou nezprateľnou ochranou proti baktériám a následnému zápachu.

Tielka Nanobodix Comfort sú vhodné pre

Vhodné pre: Šport a pohyb v lete, v teplejšom počasí. Šport vykonávaný v halách a halové športy a hry, cestovanie, pracovné aktivity, vhodné do striedajúcich sa miernejších teplôt.

 

Je taktiež vhodné ako jedna z vrstiev pre intenzívne pohybové aktivity v chladnom počasí, keď sa telo samo dostatočne zahrieva ako cyklistika, nordic walking, snowboarding, motoristické športy, lyžovanie, voľný čas, zimné športy, treking, vodné športy, turistika, pobyt v prírode a všetky ostatné aktivity v outdoore.

 

Tento výrobok doporučujeme obliekať ako prvú vrstvu v miernom počasí nad teplotou 0°C.

Zhrnutie vlastností termo tielka radu Comfort

 • aktívne ničí aj odolné baktérie
 • zabraňuje tvorbe zápachu
 • priliehavý anatomický strih
 • netlačiace ploché švy
 • príjemný a ľahký materiál
 • odvádza pot a nechladí
 • rýchloschnúce a odolné ušpineniu
 • odolné mechanickému opotrebovaniu
 • 9x pevnejší materiál než bavlna
 • vysoká životnosť a úžitková hodnota
 • nie je nutné prať po každom použití

 

Starostlivosť o termo tielka a spôsob údržby

 

Tabuľka veľkostí

Hodnotenie 
05.11.2020

  Hodnotenie 
  27.11.2019

   Hodnotenie 
   17.10.2019

    Hodnotenie 
    28.03.2018

     Hodnotenie 
     11.01.2018

      Hodnotenie 
      23.10.2017

      Örülök a terméknek és sokat javított problémámon, de a részletes és precíz leírás alapján jobb nedvességelvezető és hőszigetelő hatásra számítottam. Igaz, hogy túrázáskor, amikor az ember háta már rövid idő alatt is intenzíven megizzad, egy pamut atlétatrikó jelentősen jobban átnedvesedik, mint a Nanoprom, annyira, hogy idővel már szó szerint csavarni lehet belőle a vizet. Persze erre nincs mód, sem a különféle kirándulások alatti többszöri átöltözésre, így marad az, hogy az ember komfortérzetét rendkívül komolyan befolyásolja egy a hátát folyamatosan hideg borogatással érintő, átázott ruha felszíne. Ezen a ponton jön a képbe a Nanoprom atléta, ami az én esetemben jelentősen javított az összhatáson, hiszen nem szívja magába a vizet, ugyanakkor a hát és a következő ruharéteg közötti hőingadozás érzeten ő sem tudott csodát tenni. A hátamat továbbra is nedvesnek, egy idő után pedig már kifejezetten hidegnek érzem a túrák folyamán, annak ellenére, hogy a Nanoprom atléta testresimuló és sehol máshol nem fázom, hiszen ki vagyok melegedve. Ugyanakkor a kellemetlen összhatás jelentősen csökkent egy pamutatlétához hasonlítva. Egy többórás kimerítő gyalogmenet utáni átöltözéskor érezhető, hogy a levett Nanoprom atléta száraz, bár tapintásra mégis (enyhén) nyirkos a felszíne, ugyanakkor szó szerint nagyon hideg a felszínéről órákon át végbemenő párolgásnak köszönhetően. Az lenne az igazi csoda, ha valamilyen módon a háton jelentkező izzadtság kellemetlen hűtő hatását, nedvességérzetét még tovább lehetne csökkenteni. A terméket amúgy már ajánlottam másik túrázó ismerősömnek, akit annyira zavar a pamutatlétáknál ismert beizzadás jelensége, hogy 3 váltás ruhát visz magával egy kirándulásra. Kíváncsi leszek, hogyha rendel belőle, milyen véleményt fog tudni mondani róla néhány alkalmi használatot követően.

      A termék raktáron jelöltnek volt feltüntetve, ehhez képest nem volt raktáron, sőt, a kiszállítás előtt még "le kellett gyártani".

       Hodnotenie 
       11.07.2017

        Hodnotenie 
        16.03.2017

         Hodnotenie 
         23.01.2017

         Všetko bolo OK. Cena by mohla byť iba 20 Euro za kus

          Hodnotenie 
          18.01.2017

          Dlzka dodania az po vianociach inak tovar je super.
          Vyssia cena neskorsie dodanie ako som predpokladala.

           Hodnotenie 
           27.12.2016

            Hodnotenie 
            01.08.2016

            Mohlo by byt lacnejsie ale inak super.

             Napíšte svoj názor !

             Napíšte hodnotenie

             Pánske antibakteriálne tielko radu Comfort

             Pánske antibakteriálne tielko radu Comfort

             Anatomicky tvarované pánske tielko v bielej alebo čiernej farbe. Dokonale priľne na telo a udrží ho v tepelnom komforte. Aplikácia nanotechnológie v textilnom priemysle zabezpečí, že je antibakteriálne a zabraňuje tvorbe zápachu.

             Napíšte hodnotenie

             Produkty v rovnakej kategórii: 23