Na zlepšenie našich služieb používame cookies . Ďalším prezeraním tohoto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.
Pánske tenké biele tričko bez rukávov radu Comfort Zobraziť väčšie

Pánske tenké biele tričko bez rukávov radu Comfort

Antibakteriálne anatomicky tvarované pánske skampolo. Vysokokvalitné spracovanie a tenký materiál využívajúci nanotechnológiu zabráni tvorbe nepríjemných pachov, zabezpečí antibakteriálnosť a pohodlie v teplejšom počasí.

Viac detailov

Dostupnosť: Tento produkt už nie je dostupný

21,52 €

Tenké antibakteriálne bezrukávové tričko Nanobodix Comfort

Zvlášť tenké a ľahké funkčné tričko bez rukávov pre mužov. Materiál je tenší ako séria An-Atomic a preto sa hodí viac do teplejšieho počasia. Vďaka svojej flexibilite sa tričko primkne tesne k pokožke a vytvorí "druhú kožu".

 

Funkčné tričko pre vás všetkých, ktorí ste si obľúbili šport a pohyb v lete, v teplejšom počasí a v halách, alebo pri cestovaní, keď sa miernejšie teploty striedajú. Vhodné taktiež pre všetky intenzívne pohybové aktivity v chladnom počasí, keď sa vaše telo samo dostatočne zahrieva.

Nanočastice striebra v materiáli trička

Jemný úplet z hebkého polypropylénu obsahuje nanočastice striebra. Účinné látky, teda ióny striebra, sú obsiahnuté v celom objeme vlákna, sú bezpečné, nedráždia vašu pokožku a nespôsobujú alergie. Striebro taktiež aktívne obmedzuje množenie baktérií a ničí aj odolné baktérie, čím poskytuje trvalú dlhodobú ochranu proti zápachu.

Výhody polypropylénu ako materiálu termo trička

Použité jemné polypropylénové vlákno je nenasiakavé, tým odvádza Váš pot na povrch úpletu, nechladí na pokožke a zabezpečuje tepelný komfort vášmu telu. Úplet odvedie pot a udrží vaše telo v optimálnom tepelnom komforte pri športe, práci, vo voľnom čase a cestovaní. Zaistí vám pocit čistoty po dlhú dobu.

 

Materiál je 9x pevnejší ako bavlna, čo mu zabezpečuje odolnosť proti mechanickému opotrebeniu. Použitie plochých švov a celkové veľmi kvalitné spracovanie trička zaručuje vysokú životnosť a úžitkovú hodnotu. Naše výrobky nemusíte prať po každom použití, čím aktívne prispievate k ochrane životného prostredia, šetríte svoj čas a peniaze.

 

Vyrobené z materiálu NanoAgent Comfort (100% polypropylénu s nanoAg - s nanočasticami striebra) a teda s permanentnou nezprateľnou ochranou proti baktériám a následnému zápachu.

Tričká Nanobodix Comfort sú vhodné pre

Vhodné pre: Šport a pohyb v lete, v teplejšom počasí. Šport vykonávaný v halách a halové športy a hry, cestovanie, pracovné aktivity, vhodné do striedajúcich sa miernejších teplôt.

 

Je taktiež vhodné ako jedna z vrstiev pre intenzívne pohybové aktivity v chladnom počasí, keď sa telo samo dostatočne zahrieva ako cyklistika, nordic walking, snowboarding, motoristické športy, lyžovanie, voľný čas, zimné športy, treking, vodné športy, turistika, pobyt v prírode a všetky ostatné aktivity v outdoore.

 

Tento výrobok doporučujeme obliekať ako prvú vrstvu v miernom počasí nad teplotou 0°C.

Zhrnutie vlastností termo trička radu Comfort

 • aktívne ničí aj odolné baktérie
 • zabraňuje tvorbe zápachu
 • priliehavý anatomický strih
 • netlačiace ploché švy
 • príjemný a ľahký materiál
 • odvádza pot a nechladí
 • rýchloschnúce a odolné ušpineniu
 • odolné mechanickému opotrebovaniu
 • 9x pevnejší materiál než bavlna
 • vysoká životnosť a úžitková hodnota
 • nie je nutné prať po každom použití

 

Starostlivosť o termo tričká a spôsob údržby

 

Tabuľka veľkostí

Hodnotenie 
18.12.2019

  Hodnotenie 
  14.12.2017

  Super. Dobrá komunikácia s predajcom.

   Napíšte svoj názor !

   Napíšte hodnotenie

   Pánske tenké biele tričko bez rukávov radu Comfort

   Pánske tenké biele tričko bez rukávov radu Comfort

   Antibakteriálne anatomicky tvarované pánske skampolo. Vysokokvalitné spracovanie a tenký materiál využívajúci nanotechnológiu zabráni tvorbe nepríjemných pachov, zabezpečí antibakteriálnosť a pohodlie v teplejšom počasí.

   Napíšte hodnotenie

   Produkty v rovnakej kategórii: 23