Na zlepšenie našich služieb používame cookies . Ďalším prezeraním tohoto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Dámske funkčné tielka v rôznych farbách radu Comfort

Anatomicky tvarované ženské tielko. Na výber je 5 rôznych farieb. Tielko dokonale priľne na telo a udrží ho v tepelnom komforte. Aplikácia nanotechnológie v textilnom priemysle zabezpečí, že tielko je antibakteriálne a zabraňuje tvorbe zápachu.

Viac detailov

Dostupnosť: Skladom u dodávateľa

19,52 €

Tenké antibakteriálne funkčné tielko Nanobodix Comfort pre ženy

Zvlášť tenké a ľahké funkčné tielko pre aktívne žijúce ženy. Materiál je tenší ako séria An-Atomic a preto sa hodí viac do teplejšieho počasia. Vďaka svojej flexibilite sa tričko primkne tesne k pokožke a vytvorí "druhú kožu". Na výber je tielko v piatich farbách.

 

Funkčné tielko pre vás, ktoré ste si obľúbili šport a pohyb v lete, v teplejšom počasí a v halách, alebo pri cestovaní, keď sa miernejšie teploty striedajú. Vhodné taktiež pre všetky intenzívne pohybové aktivity v chladnom počasí, keď sa vaše telo samo dostatočne zahrieva.

Nanočastice striebra v materiáli tielka

Jemný úplet z hebkého polypropylénu obsahuje nanočastice striebra. Účinné látky, teda ióny striebra, sú obsiahnuté v celom objeme vlákna, sú bezpečné, nedráždia vašu pokožku a nespôsobujú alergie. Striebro taktiež aktívne obmedzuje množenie baktérií a ničí aj odolné baktérie, čím poskytuje trvalú dlhodobú ochranu proti zápachu.

Výhody polypropylénu ako materiálu termo tielka

Použité jemné polypropylénové vlákno je nenasiakavé, tým odvádza Váš pot na povrch úpletu, nechladí na pokožke a zabezpečuje tepelný komfort vášmu telu. Úplet odvedie pot a udrží vaše telo v optimálnom tepelnom komforte pri športe, práci, vo voľnom čase a cestovaní. Zaistí vám pocit čistoty po dlhú dobu.

 

Materiál je 9x pevnejší ako bavlna, čo mu zabezpečuje odolnosť proti mechanickému opotrebeniu. Použitie plochých švov a celkové veľmi kvalitné spracovanie bielizni zaručuje vysokú životnosť a úžitkovú hodnotu. Naše výrobky nemusíte prať po každom použití, čím aktívne prispievate k ochrane životného prostredia, šetríte svoj čas a peniaze.

 

Vyrobené z materiálu NanoAgent Comfort (100% polypropylénu s nanoAg - s nanočasticami striebra) a teda s permanentnou nezprateľnou ochranou proti baktériám a následnému zápachu.

Tielka Nanobodix Comfort sú vhodné pre

Vhodné pre: Šport a pohyb v lete, v teplejšom počasí. Šport vykonávaný v halách a halové športy a hry, cestovanie, pracovné aktivity, vhodné do striedajúcich sa miernejších teplôt.

 

Je taktiež vhodné ako jedna z vrstiev pre intenzívne pohybové aktivity v chladnom počasí, keď sa telo samo dostatočne zahrieva ako cyklistika, nordic walking, snowboarding, motoristické športy, lyžovanie, voľný čas, zimné športy, treking, vodné športy, turistika, pobyt v prírode a všetky ostatné aktivity v outdoore.

 

Tento výrobok doporučujeme obliekať ako prvú vrstvu v miernom počasí nad teplotou 0°C.

Zhrnutie vlastností termo tielka radu Comfort

 • aktívne ničí aj odolné baktérie
 • zabraňuje tvorbe zápachu
 • priliehavý anatomický strih
 • netlačiace ploché švy
 • príjemný a ľahký materiál
 • odvádza pot a nechladí
 • rýchloschnúce a odolné ušpineniu
 • odolné mechanickému opotrebovaniu
 • 9x pevnejší materiál než bavlna
 • vysoká životnosť a úžitková hodnota
 • nie je nutné prať po každom použití

 

Starostlivosť o termo tričká a spôsob údržby

 

Tabuľka veľkostí

Hodnotenie 
18.12.2020

  Hodnotenie 
  18.12.2019

   Napíšte svoj názor !

   Napíšte hodnotenie

   Dámske funkčné tielka v rôznych farbách radu Comfort

   Dámske funkčné tielka v rôznych farbách radu Comfort

   Anatomicky tvarované ženské tielko. Na výber je 5 rôznych farieb. Tielko dokonale priľne na telo a udrží ho v tepelnom komforte. Aplikácia nanotechnológie v textilnom priemysle zabezpečí, že tielko je antibakteriálne a zabraňuje tvorbe zápachu.

   Napíšte hodnotenie

   Produkty v rovnakej kategórii: 23