Na zlepšenie našich služieb používame cookies . Ďalším prezeraním tohoto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.
Znížená cena! Dámske čierne spodné termo nohavice z polypropylénu An-Atomic Zobraziť väčšie

Dámske čierne spodné termo nohavice z polypropylénu An-Atomic

Anatomicky tvarované čierne dámske spodky, ktoré sú vďaka úpletom z polypropylénu s obsahom nanočastíc striebra antibakteriálne. Odvádzajú pot, zabezpečujú tepelný komfort, zaručujú pocit čistoty. Vhodné oblečenie pod lyžiarske nohavice.

Viac detailov

Dostupnosť: Skladom u dodávateľa

25,28 €

-8%

27,48 €

Čierne antibakteriálne dámske termo nohavice An-Atomic

Anatomicky vypracované a priliehavé čierne dámske termo nohavice značky Nanobodix An-Atomic sú ideálne pod lyžiarske nohavice alebo ako spodná vrstva oblečenia nôh. Dámske spodné oblečenie je vyrobené z úpletov z jemného polypropylénu obsahujúce nanočastice striebra. Nohavice odvádzajú pot, zaručujú optimálny tepelný komfort pri športe.

Funkčné antibakteriálne termo nohavice pre Vás všetkých, ktorí ste si obľúbili šport a fyzické aktivity v chladnom počasí, kedy potrebujete pod vrchnú vrstvu ešte jednu vrstvu oblečenia.

 

Dámske antibakteriálne lyžiarske termo nohavice

Ilustračné foto

Špeciálny úplet a materiál termo nohavíc

Použité jemné polypropylénové vlákno v úplete nohavíc je nenasiakavé, tým odvádza Váš pot na povrch, nechladí na pokožke a zabezpečuje tepelný komfort. Dámske termo nohavice sú vyrobené z príjemného a ľahkého materiálu, ktorý rýchlo schne a odoláva ušpineniu. Materiál je 9x pevnejší ako bavlna, tým je rezistentný proti mechanickému opotrebeniu. Použitie plochých švov a celkovo veľmi kvalitné spracovanie bielizni dáva dlhú životnosť a úžitkovú hodnotu.

Nanotechnológia pri výrobe vlákna nohavíc

Nano častice striebra sú obsiahnuté v celom objeme vlákna, sú bezpečné, nedráždia vašu pokožku a nespôsobujú alergie. Striebro aktívne ničí viac ako 650 druhov baktérií a obmedzuje ich množenie, čím poskytuje trvalú dlhodobú ochranu proti zápachu. Naše výrobky nemusíte po každom použití prať, čím aktívne prispievate k ochrane životného prostredia, šetríte váš čas a peniaze.

Dámske termo nohavice Nanobodix An-Atomic sú vhodné

 • pre lyžiarov, snowboardistov, turistov a iné športové aktivity v chladnom počasí
 • termo nohavicu sú ideálne ako spodná vrstva oblečenia pri lyžovaní alebo turistike
 
Dámske antibakteriálne termo nohavice
Ilustračné foto

Vlastnosti dámskych termo nohavíc Nanobodix An-Atomic

 • aktívne ničia aj odolné baktérie
 • zabraňujú tvorbe zápachu
 • priliehavý anatomický strih
 • netlačiace ploché švy
 • príjemný a ľahký materiál
 • odvádzajú pot a nechladia
 • rýchloschnúci a špine odolný materiál
 • rezistentné proti mechanickému opotrebovaniu
 • 9x pevnejšie ako bavlna
 • vysoká životnosť a úžitková hodnota
 • nie je nutné prať po každom použití

Použitý materiál pri výrobe termo nohavíc

Vyrobené z materiálu NanoAgent An-Atomic (100% polypropylénu s nanoAg - nanočasticami striebra) a teda permanentnou a nezpratelnou ochranou proti baktériám a následnému zápachu. Zabezpečia Vám pocit čistoty po dlhú dobu.

Prečo vlastne polypropylén?

Výrobky vyrobené z polypropylénu odolávajú vode, anorganickým kyselinám, zásadám a soliam. Výrobky teda odolávajú agresívnemu prostrediu, ktoré je potom vytvárané, nemení vzhľad, netvorí "mapy" a zostávajú farebne stále. Polypropylén má tiež veľmi dobrú odolnosť voči UV žiareniu.

Polypropylén má veľmi malú nasiakavosť, je ľahší ako voda a pláva na nej. Malá nasiakavosť spôsobuje veľmi rýchle vysychanie. Výrobky z polypropylénového vlákna transportujú molekuly vodnej pary kapilárnymi kanálikmi. Spôsob pletenie výrobku zaisťuje okamžitý odvod potu od pokožky.

 

Starostlivosť o termo nohavice, spôsob údržby

 

Tabuľka veľkostí

Hodnotenie 
18.10.2016

Nagyon kényelmes, élvezet hordani :)

  Napíšte svoj názor !

  Napíšte hodnotenie

  Dámske čierne spodné termo nohavice z polypropylénu An-Atomic

  Dámske čierne spodné termo nohavice z polypropylénu An-Atomic

  Anatomicky tvarované čierne dámske spodky, ktoré sú vďaka úpletom z polypropylénu s obsahom nanočastíc striebra antibakteriálne. Odvádzajú pot, zabezpečujú tepelný komfort, zaručujú pocit čistoty. Vhodné oblečenie pod lyžiarske nohavice.

  Napíšte hodnotenie

  Produkty v rovnakej kategórii: 10