Na zlepšenie našich služieb používame cookies . Ďalším prezeraním tohoto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Odstraňovač grafitov a tagov IG 113

Extra silný odstraňovač grafitov a tagov ANTIGRAFFITI IG 113 je špeciálne vyvinutý gél pre čistenie grafitov, tagov, starých náterov a lakov. Spotreba produktu v závislosti na savosti povrchu je 0,1 – 0,4 l/m2.

Viac detailov

Dostupnosť: Tento produkt už nie je dostupný

141,37 €

ANTIGRAFFITI IG 113 GÉL - EXTRA SILNÝ ODSTRAŇOVAČ GRAFITOV

ANTIGRAFFITI IG 113 je špeciálne vyrobený GÉL pre extra silné čistenie tagov, grafity, starých náterov a lakov, ktoré sú aplikované na materiáloch, ako sú farby, fasády, kamene, karosérie, drevo a na niektoré plastové povrchy. Je ideálny k vysoko efektívnemu a ekonomickému odstraňovaniu širokej palety náterov, ale taktiež na dvojzložkové systémy, teplom vytvrditeľné systémy a dokonca i na systémy na báze derivátov celulózy, akrylových živíc, vinylov, aminoplastov, polyestrov, fenolov, jedno a dvojzložkových epoxidových živíc, jedno a dvojzložkových polyuretánov používaných v priemysle, kde výrazne zlepšuje ekonomické (nízke straty odparovaním), pracovné (veľmi ľahká aplikácia, GÉL) a bezpečnostné podmienky.

 

Tento produkt umožňuje znížiť používané množstvo až o 30% oproti obvyklým prípravkom. Má omnoho väčšiu kryciu schopnosť ako väčšina tradičných odlakovačov, vďaka svojej ZMÁČAVOSTI, svojej optimálnej rýchlosti odparovania a svojou ľahkou aplikáciou bez nebezpečných faktorov.

 

Je určený pre odstraňovanie z plôch ošetrených antigrafity ochranou IG 110, IG 115, IG 335 A IG 665. Jeho pôsobenie je možné kedykoľvek zastaviť, a tým minimalizovať riziko poškodenia pôvodného povrchu. Selektívne čistenie: odstraňuje grafity bez poškodenia podkladu, na ktorom bol aplikovaný. Ak je grafity a náter rovnakého charakteru a zloženia, selektívne odstránenie grafity nie je možné.

 

Nanášanie

 

Čistenie

 

Odporúčanie

Vždy sa doporučuje odstrániť grafity čo najskôr po ich aplikácii. Niektoré farby obsahujú pomaly odparujúce sa ťažké rozpúšťadlá, ktoré sa pred vytvrdnutím môžu dostať do podkladu. Pokiaľ bude odstraňovač grafitov aplikovaný príliš dlho, môže poškodiť podklad do hĺbky farieb a štruktúry. Odstraňovanie grafitov z náterov alebo z plastov je vždy citlivá operácia. Účinok musí byť silný, ale musíte správne zvoliť čas, kedy IG 113 GÉL zmyť a tým jeho pôsobenie prerušiť, bez toho aby došlo k poškodeniu podkladu. PRETO JE NUTNÉ SI VŽDY UROBIŤ TEST a podľa neho zvoliť čas zmytia.

Aplikácia odstránenia grafitov

Produkt pripravený k použitiu. Pred použitím JE NUTNÉ SI VŽDY UROBIŤ TEST. Naneste prípravok krúživým spôsobom na grafity alebo tag. Počkajte tak dlho, až sa grafity naruší a rozpustí, potom ich zotrite jemnou utierkou, poprípade opláchnite vodou. Opakujte tento postup, aby ste dôkladne a úplne odstránili stopy farby rozpustených prvou operáciou. Nakoniec utrite mäkkou utierkou do sucha. Plochy ošetrené antigrafity ochranou IG 110 alebo IG 115 sa môžu spoločne s grafity odstrániť aj 1. vrstva ochranného náteru. Pre zaručenie spoľahlivej antigrafity ochrany je potreba túto vrstvu znova naniesť. Pokiaľ bola ochrana IG 335 alebo IG 665 nie je nutné ju aplikovať znova.

Odporúčané nanášanie:

valčekom, štetcom s prírodnými vláknami, utierkou. Balenie: 5L, 20L, 30L alebo 200L. Spotreba (v závislosti na savosti povrchu): 0,1 – 0,4 l/m2.

Napíšte hodnotenie

Odstraňovač grafitov a tagov IG 113

Odstraňovač grafitov a tagov IG 113

Extra silný odstraňovač grafitov a tagov ANTIGRAFFITI IG 113 je špeciálne vyvinutý gél pre čistenie grafitov, tagov, starých náterov a lakov. Spotreba produktu v závislosti na savosti povrchu je 0,1 – 0,4 l/m2.

Napíšte hodnotenie

Produkty v rovnakej kategórii: 9