Na zlepšenie našich služieb používame cookies . Ďalším prezeraním tohoto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

O nás

Sme firma, ktorá spolupracuje s výskumníkmi a odborníkmi z Nemecka v oblasti povrchových úprav, ochrane a zušľachťovania povrchov, ako aj impregnácii povrchov voči takmer všetkým tekutinám. Prevádzkujeme internetové obchody s nanotechnológiou na NanoProm.sk, NanoProm.eu, NanoProm.hu a NanoProm.cz.

 

Našim cieľom je rozšíriť povedomie o nových spôsoboch povrchových úprav na báze nanotechnológie. Kladieme si za ciel stať sa silnou súčasťou vývoja a rozvoju nano technológie na Slovensku a v okolitých krajinách. Chceme pre vás budovať značku, ktorá bude ekvivalentom kvality a využitia tejto revolučnej novej technológie. Naše produkty vám ušetria čas, peniaze a zvýšia vašu bezpečnosť pri cestovaní autom.

 

Pokiaľ máte špecifické požiadavky na ochranu alebo úpravu povrchu, neváhajte nás kontaktovať a spoločne nájdeme riešenie vášho problému. Možnosti využitia nano technológie či už vo výrobe, predaji koncovým zákazníkom, ale aj v oblasti služieb a čistiacich spoločností sú ďaleko väčšie ako možnosti spomínané na tejto stránke. Snažíme sa rozširovať náš sortiment produktov tak, aby sme vám priniesli čo najviac výhod tejto inovatívnej technológie.