Na zlepšenie našich služieb používame cookies . Ďalším prezeraním tohoto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Ukážka NanoProm produktov v praxi

Firma NanoProm Vám prináša NANO produkty, ktoré využívajú túto revolučnú technológiu a vďaka prispôsobenej aplikácií „urob si sám“ pre koncových zákazníkov, ich použitie zvládnete bez problémov aj Vy! V spolupráci s výskumníkmi a odborníkmi na nanotechnológie hlavne v Nemecku, ale aj v iných krajinách EU, Vám prinášame pokrokové vysokokvalitné produkty. Od teraz máme pre Vás stránky preložené aj do Maďarčiny. Navštívte NanoProm.hu.

Pozrite si video, na ktorom uvidíte, čo nano produkty dokážu

 

Kliknite na odkaz nižšie a zobrazia sa Vám produkty rozdelené podľa toho, kde ich môžete využiť.

Využitie NanoProm produktov podľa kategorií

 

Zmeňte svet okolo Vás a objavte možnosti, ako si uľahčiť život!

Na tejto stránke nájdete produkty na ošetrenie povrchov, úpravu povrchov a impregnáciu povrchov za pomoci nanočastíc SiO2, ako aj oblečenie využívajúci pozitívne vlastnosti nanočastíc striebra.

Ošetrený povrch nadobudne unikátne vlastnosti, ako vyššiu odolnosť voči vode (hydrofóbiu - vytvorí sa efekt lotosového listu), odolnosť voči olejom (oleofóbiu) a ostatným tekutinám, predlžuje životnosť ošetrených povrchov, redukuje zachytávanie a množenie baktérií. Vďaka UV stabilite, odolnosti voči bežným čistiacim prostriedkom a odolnosti voči oderu je životnosť ochrany dlhodobá. Vďaka veľkosti nano častíc povrch nemení svoj vzhľad, schopnosť „dýchať“ ani pocit pri dotyku.

Využitie nanotechnologických produktov je v podstate bez hraníc a záleží len na vašej predstavivosti, aký problém Vám vyriešia. Samozrejmosťou je množstvo možností použitia, ktoré nájdete v rámci popisov jednotlivých produktov. Budeme radi, ak Vás nimi inšpirujeme.

 

Neviditeľná ochranná nano vrstva vytvorí

  • Efekt „ľahkého čistenia“ – Nečistoty ako vodný kameň, prach, škvrny, mastnota a iné nedokážu na povrch do takej miery priľnúť, nakoľko je medzi povrchom a nečistotou ochranná vrstva. Na jej odstránenie postačuje väčšinou iba mokrá handra, bez použitia čistiacich prostriedkov. Odstránenie je neporovnateľne jednoduchšie. Upravený povrch taktiež redukuje zachytávanie a množenie baktérií.
  • Efekt „samočistenia“ – Vďaka tomu, že nečistoty sú na ochrannej nano vrstve, dokáže dážď sám na niektorých povrchoch zmyť veľkú časť nečistôt. Názornú ukážku tohto efektu si pozrite na nasledovnom odkaze Samočistiaci efekt.
  • Efekt zvýšenej bezpečnosti pri cestovaní autom použitím revolučného produktu NANO neviditeľné tekuté stierače. Presvedčte sa o tomto efekte sami pozretím nasledujúceho videa.

 

 

Nanotechnológia v antibakteriálnom funkčnom oblečení

Prinášame Vám kvalitné antibakteriálne funkčné prádlo, vo vláknach ktorého sú nanočastice striebra. Tento funkčný textil v kombinácií s kvalitným úpletom odborníkov na nanotechnológie v textilnom priemysle sa postará o nasledovné vlastnosti produktov:

  • permanentná antibakteriálna a antimikrobiálna funkcia,
  • dlhodobá proti zápachová funkcia (výrobky vydržia bez zápachu aj niekoľko dní, takže sa nemusia po každom použití prať – šetria váš čas, peniaze a životné prostredie),
  • zaručený pocit hygienickej čistoty,
  • výrobky nie je nutné žehliť,
  • sú rezistentnejšie voči mastnote, olejom a kyselinám.