Na zlepšenie našich služieb používame cookies . Ďalším prezeraním tohoto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Možnosti platby

Platba online cez internetbanking - TrustPay

Po výbere tohto spôsobu platby a následnom potvrdení objednávky budete presmerovaný na platobnú bránu TrustPay, kde si zo zoznamu bánk vyberiete tú vašu a systém vás automaticky presmeruje na internetbankingovú stránku vašej banky. Po prihlásení už máte všetky potrebné údaje k platbe predvyplnené a stačí platbu potvrdiť. Platba je okamžite pripísaná na náš účet a vy obdržíte email o úspešne vykonanej platbe. Pokiaľ je objednaný tovar na sklade, vaša objednávka bude v čo najkratšom čase odoslaná.

Je platenie cez TrustPay bezpečné?

  • TrustPay je regulovaná Národnou bankou Slovenska a je členom VISA a MasterCard. Platobné operácie sa odohrávajú na zabezpečených certifikovaných platformách spĺňajúce tie najvyššie PCI DSS štandardy bezpečnosti.

Platba kartou

Tento spôsob platby vám umožňuje za tovar zaplatiť priamo vašou kreditnou kartou. Po potvrdení objednávky budete presmerovaný stránky spoločnosti TrustPay, kde zadáte číslo vašej karty a ďalšie údaje potrebné k zaplateniu. My s číslom vašej karty neprídeme do kontaktu a nikam ho neukladáme.

Platba na dobierku

Za vašu objednávku zaplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi alebo poštovému doručovateľovi, poprípade vo výdajnom mieste prepravcu Zásielkovňa. Tento spôsob zatiaľ nie je možný pri osobnom odbere v sídle firmy. Platba na dobierku je dostupná len pri objednávaní na Slovensko a je spoplatnená sumou 0,78 EUR.

Platba prevodom na účet

Po zvolení tejto možnosti platby a následnom potvrdení objednávky vám zašleme inštrukcie potrebné k vykonaniu platby. Číslo účtu, variabilný symbol a správa pre prijímateľa sa vám zobrazia priamo na stránke a takisto vám budú zaslané na váš e-mail. Za tovar platíte vopred na náš účet vedený v Slovenskej sporiteľni. Po prijatí platby vás budeme informovať e-mailom. Tovar bude odoslaný hneď po doručení platby, pokiaľ je aktuálne skladom. VS je číslo objednávky a číslo účtu nájdete aj na stránke Kontakt.

Platba cez PayPal

Táto platobná metóda Vám umožňuje zaplatiť za tovar použitím PayPal účtu. Budete presmerovaný na zabezpečené stránky PayPalu, kde sa stačí prihlásiť a potvrdiť platbu, ktorú obdržíme okamžite po dokončení objednávky.