Na zlepšenie našich služieb používame cookies . Ďalším prezeraním tohoto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.
Znížená cena! Pánska termoizolačná mikina s golierom NanoBodix ColdBraker Zobraziť väčšie

Pánska termoizolačná mikina s golierom NanoBodix ColdBraker

Vysokokvalitná pánska mikina čiernej farby s golierom pre lepší tepelný komfort. Mikina vám zabezpečí odvod potu a vlhkosti, pohodlie a tepelný komfort aj v studenom počasí. Je pohodlná a vyrobená z kvalitných materiálov ako polyamid a Lycra.

Viac detailov

Dostupnosť: Skladom u dodávateľa

82,62 €

-4,00 €

86,62 €

Čierna pánska mikina radu NanoBodix ColdBraker s golierom

Funkčná termoizolačná pánska bunda vysokej kvality z úpletu ColdBraker - štvorcestne pružného materiálu, ktorý je odolný voči opotrebovaniu, je určená pre vaše športové, outdoorové a alebo pracovné aktivity, ktoré chcete vykonávate aj v chladnom počasí alebo v počasí, keď sa teploty výrazne striedajú. Vysoký golier vás ochráni aj pred silným vetrom a udrží vás tak v teple.

 

Mikina vám veľmi dobre poslúži ako vrchný odev do mierne chladného suchého počasia. Vami vytvorené teplo by malo, najmä v chladnom počasí zostať blízko vášho tela. Jemne očesaná rubová strana materiálu ColdBraker vás udrží v teple. Vďaka spojeniu robustného polyamidu a pružných vlákien elastanu je nosenie tejto čiernej pánskej mikiny pohodlné.

 

Materiál je priedušný, odvádza pot a vlhkosť na povrch a zabezpečuje tepelný komfort. Ani pri vyššom výkone sa váš organizmus neprehrieva. Vďaka hustej štruktúre pletenia a hladkému povrchu sa nezachytáva za ostré časti odevov, je odolná voči "suchým zipsom" a nežmolkuje sa. Kvalitný materiál dopĺňajú ploché švy a detailné spracovanie s hodnotnou výšivkou.

Pánska mikina ColdBraker s golierom je vhodná pre

outdoorové aktivity, pracovné aktivity, cestovanie, pobyt v prírode a športové aktivity (lyžovanie, snowboarding, motoristické športy, voľný čas, zimné športy, treking, turistiku a všetky ostatné aktivity v outdoore).

 

Je konštruovaná pre obliekanie na funkčné odevy ako druhá vrstva. Ako prvú vrstvu odporúčame použiť antibakteriálne funkčné prádlo na odvod potu od pokožky, regulácia teploty, eliminácia rozmnožovania baktérií a následného zápachu.

Vlastnosti mikiny

 • priliehavý anatomický strih
 • netlačiace ploché švy
 • príjemný a ľahký materiál
 • odvádza pot a nechladí
 • rýchloschnúca a špine odolná
 • rezistentná proti mechanickému opotrebovaniu
 • oveľa pevnejšia ako bavlna alebo iné bežné technické vlákna
 • vysoká životnosť a úžitková hodnota

Použitý materiál a naše odporúčania

Vyrobené z materiálu ColdBraker (86% Polyamid, 14% Lycra).

 

Tento výrobok odporúčame obliekať ako druhú vrstvu na antibakteriálne funkčné prádlo v miernom až chladnom počasí (0/15 ° C) pri nízkej fyzickej aktivite alebo do veľmi chladného počasia (-10 / -20 ° C) pri zvýšenej fyzickej námahe.

 

Pre zabezpečenie optimálnej funkcie odporúčame zachovávať v chladnom počasí vždy systém jednotlivých vrstiev:

 

1.vrstva - antibakteriálne funkčné prádlo na odvod potu od pokožky, regulácia teploty, eliminácia rozmnožovania baktérií a následného zápachu.

 

2.vrstva - termoizolačný nenasiakavý odev, ktorý transportuje vodnú paru ďalej od tela, chráni pred chladom.

 

3.vrstva - nepremokavý paropriepustný odev, ktorý prepustí vodnú paru z termoizolačnej vrstvy, chráni pred vetrom a vonkajšou vlhkosťou alebo dažďom.

Prečo polyamid a Lycra?

Výrobky vyrobené z polyamidu, teda jedného z najpevnejších syntetických vlákien, veľmi dobre odolávajú opotrebeniu, pretrhnutiu a poškodeniu. Majú vysokú pružnosť a odolávajú pôsobeniu chemických látok. Výrobky z polyamidu sú tiež v porovnaní so svojim objemom veľmi ľahké. Polyamid má malú nasiakavosť, veľmi dobre a rýchlo schne. Lycra (teda elastan) je pružné vlákno, ktoré sa dá natiahnuť na svoju trojnásobnú dĺžku. Práve kombinácia polyamidu s Lycrou umožní vytvárať odevy pružné, ľahké pritom veľmi pevné. Dobre transportujú pot na vrchnú stranu a tým sú ideálnou druhou termoizolačnou vrstvou.

 

Polyamid má výraznú vlastnosť - zvyšuje svoju pevnosť praním - po každom praní je pevnejší a pevnejší. Perte aj napriek tomu na odporúčanú teplotu v práčke. Väčšina pracích prostriedkov je vhodná, odporúčame tekuté pracie prostriedky bez silikónu. Aviváž nepoužívajte, pretože na vláknach vytvorí povlak, ktorý znemožňuje funkciu transportu molekúl pary. Aviváž, ktorá sa na výrobok dostala omylom, možno odstrániť ďalším praním.


 

Starostlivosť a údržba o mikinu

 
Tabuľka veľkostí

Hodnotenie 
23.01.2017

  Napíšte svoj názor !

  Napíšte hodnotenie

  Pánska termoizolačná mikina s golierom NanoBodix ColdBraker

  Pánska termoizolačná mikina s golierom NanoBodix ColdBraker

  Vysokokvalitná pánska mikina čiernej farby s golierom pre lepší tepelný komfort. Mikina vám zabezpečí odvod potu a vlhkosti, pohodlie a tepelný komfort aj v studenom počasí. Je pohodlná a vyrobená z kvalitných materiálov ako polyamid a Lycra.

  Napíšte hodnotenie

  Produkty v rovnakej kategórii: 2