Na zlepšenie našich služieb používame cookies . Ďalším prezeraním tohoto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.
Čiapka s logom Nanobodix Zobraziť väčšie

Čiapka s logom Nanobodix

Anatomicky tvarovaná čierna čiapka s logom. Čiapka je z jemného úpletu polypropylénu s obsahom nanočastíc striebra. Vďaka tomu odvádza pot, zaručí tepelný komfort a je antibakteriálna. Kvalitné spracovanie a materiál zaručuje dlhú životnosť a vysokú úžitkovú hodnotu.

Viac detailov

Dostupnosť: Tento produkt už nie je dostupný

16,36 €

Zimná čiapka Nanobodix An-Atomic s logom

Anatomicky vypracovaná a priliehavá zimná čiapka Nanobodix An-Atomic pre mužov, ženy aj deti. Strih je maximálne prispôsobený hlave, dobre drží tvar a siluetu. Je vyrobená z úpletov z jemného polypropylénu. Čiapka Nanobodix obsahuje nanočastice striebra, vďaka čomu je antibakteriálna. Čiapka odvádza pot, zaručuje optimálny tepelný komfort pri športe i vo voľnom čase.

Je to športová čiapka pre Vás všetkých, ktorí ste si obľúbili šport a fyzické aktivity v chladnom počasí alebo cestovanie, keď sa teploty striedajú, napríklad na jar a na jeseň. Vhodné aj pre všetky ľahké pohybové aktivity v prírode, výlety alebo prechádzky.

 

Zimná lyžiarska čiapka

Ilustračné foto

Špeciálny úplet z polypropylénu

Použité jemné polypropylénové vlákno je nenasiakavé, tým odvádza Váš pot na povrch úpletu, nechladí na pokožke a zabezpečuje tepelný komfort vašej hlave. Je vyrobené z príjemného a ľahkého materiálu, rýchlo schne a odoláva ušpineniu. Materiál je 9x pevnejší ako bavlna, tým je rezistentný proti mechanickému opotrebeniu. Použitie plochých švov a celkovo veľmi kvalitné spracovanie dáva dlhú životnosť a úžitkovú hodnotu.

Nanotechnológia pri výrobe vlákna čiapky

Účinné látky, teda ióny striebra, sú obsiahnuté v celom objeme vlákna, sú bezpečné, nedráždia vašu pokožku a nespôsobujú alergie. Striebro aktívne ničí aj odolné baktérie a obmedzuje ich množenie, čím poskytuje trvalú dlhodobú ochranu proti zápachu. Naše výrobky nemusíte po každom použití prať, čím aktívne prispievate k ochrane životného prostredia, šetríte váš čas a peniaze.

Pre aké aktivity je určená čiapka Nanobodix

 • lyžovanie, snowboarding a iné zimné športy
 • pracovné aktivity v exteriéri
 • vo voľnom čase pri chladnom počasí a turistike
 
Turistická čiapka
Ilustračné foto

Vlastnosti čiapky

 • aktívne ničí aj odolné baktérie
 • zabraňuje tvorbe zápachu
 • priliehavý anatomický strih
 • netlačiace ploché švy
 • príjemný a ľahký materiál
 • odvádza pot a nechladí
 • rýchloschnúci a špine odolný
 • rezistentný proti mechanickému opotrebovaniu
 • 9x pevnejší ako bavlna
 • vysoká životnosť a úžitková hodnota
 • nie je nutné prať po každom použití

Použitý materiál na výrobu čiapky

Vyrobené z materiálu NanoAgent An-Atomic (100% polypropylénu s nanoAg - nano časticami striebra) a teda permanentnou a nezpratelnou ochranou proti baktériám a následnému zápachu. Zabezpečia Vám pocit čistoty po dlhú dobu.

Prečo vlastne polypropylén?

Výrobky vyrobené z polypropylénu odolávajú vode, anorganickým kyselinám, zásadám a soliam. Výrobky teda odolávajú agresívnemu prostrediu, ktoré je vytvárané potom, nemení vzhľad, netvorí "mapy" a zostávajú farebne stále. Polypropylén má tiež veľmi dobrú odolnosť voči UV žiareniu. Polypropylén má veľmi malú nasiakavosť, je ľahší ako voda a pláva na nej. Malá nasiakavosť spôsobuje veľmi rýchle vysychanie. Výrobky z polypropylénového vlákna transportujú molekuly vodnej pary kapilárnymi kanáliky. Spôsob pletenie výrobku zaisťuje okamžitý odvod potu od pokožky.

 

Starostlivosť o čiapku, spôsob údržby

Napíšte hodnotenie

Čiapka s logom Nanobodix

Čiapka s logom Nanobodix

Anatomicky tvarovaná čierna čiapka s logom. Čiapka je z jemného úpletu polypropylénu s obsahom nanočastíc striebra. Vďaka tomu odvádza pot, zaručí tepelný komfort a je antibakteriálna. Kvalitné spracovanie a materiál zaručuje dlhú životnosť a vysokú úžitkovú hodnotu.

Napíšte hodnotenie

Produkty v rovnakej kategórii: 6