Na zlepšenie našich služieb používame cookies . Ďalším prezeraním tohoto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Podkolienky An-Atomic L

Anatomicky tvarované antibakteriálne termo podkolienky so striebrom s antibakteriálnym a protiplesňovým účinkom určené pre šport, cestovanie, prácu vo vonkajšom prostredí. Absorbujú vlhkosť, sú priedušné, pružné a eliminujú tvorbu nepríjemného zápachu.

Viac detailov

Dostupnosť: Tento produkt už nie je dostupný

14,86 €

-38%

23,96 €

Použitie ponožiek

Anatomicky tvarované antibakteriálne termo podkolienky so striebrom sú určené pre záťažové športy, cestovanie alebo prácu vo vonkajšom prostredí, najmä v chladnom počasí. Majú kvalitné schopnosti absorpcie vlhkosti, priedušnosti, pružnosti a príjemného pocitu na nohách.

 

Sú tiež vhodné ako:

 • lyžiarske ponožky
 • snowboardové ponožky
 • športové ponožky
 • pracovné ponožky
 • zimné ponožky

Antibakteriálnosť ponožky

Nanočastice striebra, ktoré sú obsiahnuté v celom objeme ponožky, majú širokospektrálne antibakteriálne a protiplesňové účinky. Zosilnená špička a päta zaisťujú podkolienkam dlhú životnosť. Podkolienky Nanosox-Atomic je možné bežne nosiť aj niekoľko dní bez vyprania, svoju hebkosť a schopnosť odstránenia zápachu nôh si udržia dlhodobo aj v najnáročnejších podmienkach.

 

Účinné látky, teda ióny striebra, sú nezpratelné, pretože sú obsiahnuté v celom objeme nosného vlákna, sú bezpečné, nedráždia vašu pokožku a nespôsobujú alergiu. Striebro aktívne obmedzuje množenie baktérií. Tým poskytuje trvalú dlhodobú ochranu proti zápachu. Naše výrobky nemusíte po každom použití prať, čím aktívne prispievate k ochrane životného prostredia.

 

Dizajn a konštrukcia

Atraktívne prevedenie od českej návrhárky obuvi, anatomické prepracovanie s ochrannými prvkami a odvetrávacími zónami. Prepracovanú konštrukciu dopĺňa číslovanie na vnútornej strane leme spolu s označením Left / Right (rovnako ako u topánok).

 

Použitá zmes jemných vlnených a technických vlákien veľmi dobre transportuje pot od pokožky, zabraňuje vzniku mokrého prostredia v topánke, nechladí na pokožke a zabezpečuje tepelný komfort vašim nohám.

 

Konštrukcia podkolienky je typická svojimi 8 rôznymi úpletami, charakterizujúcimi jednotlivé zóny:

• podpora klenby a ochrana priehlavku holene
• vetracie kanáliky okolo členku
• ochrana achilovky členku
• zosilnená päta a špička
• vetracie zóny
• kompresné lýtko
• pevný / nezvieravý lem

 Zony ponozky An-Atomic L

 

Použitý materiál:

35% merino vlna (zabezpečuje hebkosť), 9% polyamid s iónmi Striebra (PAD) (vysoká pevnosť a pružnosť), 36% polypropylén (POP), 20% elastan (priľnavosť)

 

Pozor!

Obsiahnutá jemná merino vlna je upravená technológiou "s úpravou proti plstnateniu". Aj napriek tomu tvorí na povrchu ponožky / podkolienky, v miestach styku s Topánkou, malé žmolky. Tento jav nijako neovplyvňuje kvalitu a funkciu ponožky - ba naopak, je dôkazom, ze merino vlna je v ponožke obsiahnutá.

 

Údržba

Kliknite na nasledovný odkaz: Starostlivosť o ponožky

Hodnotenie 
23.01.2017

  Hodnotenie 
  27.12.2016

  Rychlost dorucenia. spokojnost. Nedostupnost zobrazenych farieb v pozadovanej velkosti - nespokojnost

   Hodnotenie 
   15.12.2016

   Nagyon jó.

    Hodnotenie 
    05.07.2016
    Spokojný

    Škoda tej vysokej ceny, ale s ponožkami som spokojný a kúpil som ich aj zvyšku rodiny.

     Napíšte svoj názor !

     Napíšte hodnotenie

     Podkolienky An-Atomic L

     Podkolienky An-Atomic L

     Anatomicky tvarované antibakteriálne termo podkolienky so striebrom s antibakteriálnym a protiplesňovým účinkom určené pre šport, cestovanie, prácu vo vonkajšom prostredí. Absorbujú vlhkosť, sú priedušné, pružné a eliminujú tvorbu nepríjemného zápachu.

     Napíšte hodnotenie

     Produkty v rovnakej kategórii: 5