Na zlepšenie našich služieb používame cookies . Ďalším prezeraním tohoto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Ponožky An-Atomic

Anatomicky tvarované antibakteriálne termo ponožky so striebrom s antibakteriálnym a protiplesňovým účinkom určené pre šport, cestovanie, prácu vo vonkajšom prostredí. Absorbujú vlhkosť, sú priedušné, pružné a eliminujú tvorbu nepríjemného zápachu.

Viac detailov

Dostupnosť: Na sklade u dodávateľa

12,37 €

-38%

19,96 €

Použitie ponožiek

Anatomicky tvarované antibakteriálne ponožky so striebrom sú určené pre záťažové športy, cestovanie alebo prácu vo vonkajšom prostredí, najmä v chladnom počasí. Majú kvalitné schopnosti absorpcie vlhkosti, priedušnosti, pružnosti a príjemného pocitu na nohách.

 

Sú tiež vhodné ako:

 • športové ponožky
 • pracovné ponožky
 • zimné ponožky

Antibakteriálna úprava ponožky

Nanočastice Striebra, ktoré sú obsiahnuté v celom objeme ponožky, majú širokospektrálne antibakteriálne a protiplesňové účinky. Zosilnená špička a päta zaisťujú ponožkám dlhú životnosť. Nanosox An-Atomic je možné bežne nosiť aj niekoľko dní bez vyprania. Svoju hebkosť a schopnosť odstránenia zápachu nôh si udržia dlhodobo aj v najnáročnejších podmienkach.

 

Účinné látky, teda ióny Striebra, sú nezpratelné, pretože sú obsiahnuté v celom objeme nosného vlákna ponožky, sú bezpečné, nedráždia vašu pokožku a nespôsobujú alergiu. Striebro aktívne obmedzuje množenie baktérií. Tým poskytuje trvalú dlhodobú ochranu proti zápachu. Naše výrobky nemusíte po každom použití prať, čím aktívne prispievate k ochrane životného prostredia.

 

Dizajn a konštrukcia ponožky

Atraktívne prevedenie od českej návrhárky obuvi, anatomické prepracovanie s ochrannými prvkami a odvetrávacími zónami. Prepracovanú konštrukciu dopĺňa číslovanie na vnútornej strane leme spolu s označením Left / Right (rovnako ako u topánok).

Použitá zmes jemných vlnených a technických vlákien veľmi dobre transportuje pot od pokožky, zabraňuje vzniku mokrého prostredia v topánke, nechladí na pokožke a zabezpečuje tepelný komfort vašim nohám.

 

Konštrukcia ponožky typická svojimi 8 rôznymi úpletmi, charakterizujúcimi jednotlivé zóny:

 

• podpora klenby a ochrana priehlavku holene
• vetracie kanáliky okolo členku
• ochrana achilovky členku
• zosilnená päta a špička
• vetracie zóny
• kompresné lýtko
• Pevný / nezvieravý lem

 

Zony ponozky An-Atomic

 

 

Použitý materiál:
35% merino vlna (zabezpečuje hebkosť), 9% polyamid s iónmi Striebra (PAD) (vysoká pevnosť a pružnosť), 36% polypropylén (POP), 20% elastan (priľnavosť)

 

Pozor!
Obsiahnutá jemná merino vlna je upravená technológiou "s úpravou proti plstnateniu". Aj napriek tomu tvorí na povrchu ponožky / podkolienky, v miestach styku s Topánkou, malé žmolky. Tento jav nijako neovplyvňuje kvalitu a funkciu ponožky - ba naopak, je dôkazom, ze merino vlna je v ponožke obsiahnutá.

 

Údržba

Kliknite na nasledovný odkaz: Starostlivosť o ponožky

Hodnotenie 
08.01.2019

  Hodnotenie 
  26.07.2016

  Kényelmes és azt nyújtja, amit elvárok. Javasolni tudom.

   Napíšte svoj názor !

   Napíšte hodnotenie

   Ponožky An-Atomic

   Ponožky An-Atomic

   Anatomicky tvarované antibakteriálne termo ponožky so striebrom s antibakteriálnym a protiplesňovým účinkom určené pre šport, cestovanie, prácu vo vonkajšom prostredí. Absorbujú vlhkosť, sú priedušné, pružné a eliminujú tvorbu nepríjemného zápachu.

   Napíšte hodnotenie

   Produkty v rovnakej kategórii: 5