Na zlepšenie našich služieb používame cookies . Ďalším prezeraním tohoto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Antibakteriálne pánske boxerky radu Comfort

Antibakteriálne anatomicky tvarované pánske boxerky. Vysokokvalitné komfortné spodné prádlo využívajúce nanotechnológiu.

Viac detailov

Dostupnosť: Skladom u dodávateľa

21,48 €

Pánske antibakteriálne boxerky radu Comfort

Zvlášť tenké a ľahké funkčné prádlo pre mužov. Vďaka svojej flexibilite sa primkne tesne k pokožke a vytvorí "druhú kožu". Funkčné prádlo pre vás všetkých, ktorí ste si obľúbili šport a pohyb v lete, v teplejšom počasí a v halách, alebo pri cestovaní, keď sa miernejšie teploty striedajú. Vhodné taktiež pre všetky intenzívne pohybové aktivity v chladnom počasí, keď sa vaše telo samo dostatočne zahrieva. Jemný úplet z hebkého polypropylénu obsahuje nanočastice striebra (nanotechnológia).

Nanotechnológia pri výrobe vlákna boxeriek

Účinné látky, teda ióny striebra, sú obsiahnuté v celom objeme vlákna, sú bezpečné, nedráždia vašu pokožku a nespôsobujú alergie. Striebro taktiež aktívne obmedzuje množenie baktérií a ničí aj odolné baktérie, čím poskytuje trvalú dlhodobú ochranu proti zápachu.

Špeciálny úplet a materiál boxeriek

Použité jemné polypropylénové vlákno je nenasiakavé, tým odvádza váš pot na povrch úpletu, nechladí na pokožke a zabezpečuje tepelný komfort vášmu telu.

 

Odvedie pot a udrží vaše telo v optimálnom tepelnom komforte pri športe, práci, vo voľnom čase a cestovaní. Zaistí vám pocit čistoty po dlhú dobu. Je Vyrobené z príjemného a ľahkého materiálu, rýchlo schne a odoláva ušpineniu. Materiál je 9x pevnejší ako bavlna, čo mu zabezpečuje odolnosť proti mechanickému opotrebeniu.

 

Použitie plochých švov a celkové veľmi kvalitné spracovanie bielizni zaručuje vysokú životnosť a úžitkovú hodnotu. Naše výrobky nemusíte prať po každom použití, čím aktívne prispievate k ochrane životného prostredia, šetríte svoj čas a peniaze.

Antibakteriálne boxerky sú vhodné pre:

Šport a pohyb v lete, v teplejšom počasí, šport vykonávaný v halách a halové športy a hry, cestovanie, pracovné aktivity, vhodné do striedajúcich sa miernejších teplôt. Je taktiež vhodné ako jedna z vrstiev pre intenzívne pohybové aktivity v chladnom počasí, keď sa telo samo dostatočne zahrieva (cyklistika, nordic walking, snowboarding, motoristické športy, lyžovanie, voľný čas, zimné športy, treking, vodné športy, turistika, pobyt v prírode a všetky ostatné aktivity v outdoore).

 

Tento výrobok doporučujeme obliekať ako prvú vrstvu v miernom počasí nad teplotou 0°C.


 

Vhodné do okolitých teplotných podmienok:

 • mierne
 • chladné

Vhodné pre fyzickú aktivitu:

 • strednú
 • vysokú

Vlastnosti boxeriek radu Comfort:

 • aktívne ničí aj odolné baktérie
 • zabraňuje tvorbe zápachu
 • priliehavý anatomický strih
 • netlačiace ploché švy
 • príjemný a ľahký materiál
 • odvádza pot a nechladí
 • rýchloschnúce a odolné ušpineniu
 • odolné mechanickému opotrebovaniu
 • 9x pevnejší materiál než bavlna
 • vysoká životnosť a úžitková hodnota
 • nie je nutné prať po každom použití

 

Pre zabezpečenie optimálnej funkcie odporúčame:
zachovávajte v chladnom počasí vždy systém jednotlivých vrstiev:

 

1.vrstva - antibakteriálne funkčné prádlo
odvod potu od pokožky, regulácia teploty, eliminácia rozmnožovania baktérií a následného zápachu
 

2.vrstva - termoizolačný nenasiakavý odev
transportuje vodnú paru ďalej od tela, chráni pred chladom
 

3.vrstva - nepremokavý paropriepustný odev
prepustí vodnú paru z termoizolačnej vrstvy, chráni pred vetrom a vonkajšou vlhkosťou alebo dažďom

Použitý materiál pri výrobe boxeriek

Vyrobené z materiálu NanoAgent Comfort (100% polypropylénu s nanoAg - nanočasticami Striebra) teda s permanentnou nezprateľnou ochranou proti baktériám a následnému zápachu. Zaistí vám pocit čistoty na dlhú dobu.

Prečo vlastne polypropylén?

Výrobky vyrobené z polypropylénu odolávajú vode, anorganickým kyselinám, zásadám a soliam. Výrobky teda odolávajú agresívnemu prostrediu, ktoré je potom vytvárané, nemení vzhľad, netvorí "mapy" a zostávajú farebne stále. Polypropylén má tiež veľmi dobrú odolnosť voči UV žiareniu.

 

Polypropylén má veľmi malú nasiakavosť, je ľahší ako voda a pláva na nej. Malá nasiakavosť spôsobuje veľmi rýchle vysychanie. Výrobky z polypropylénového vlákna transportujú molekuly vodnej pary kapilárnymi kanálikmi. Spôsob pletenia výrobku zaisťuje okamžitý odvod potu od pokožky.

 

Starostlivosť o boxerky, spôsob údržby

 

Tabuľka veľkostí

Hodnotenie 
20.04.2017

  Napíšte svoj názor !

  Napíšte hodnotenie

  Antibakteriálne pánske boxerky radu Comfort

  Antibakteriálne pánske boxerky radu Comfort

  Antibakteriálne anatomicky tvarované pánske boxerky. Vysokokvalitné komfortné spodné prádlo využívajúce nanotechnológiu.

  Napíšte hodnotenie

  Produkty v rovnakej kategórii: 26